top of page
 • Czym jest TraczJarek.com
  To Targ Spożywczy Online, którego celem jest zwiększanie dostępności wysokiej jakości, niedrogiej żywności, jednocześnie pomagając przerwać cykl marnowania żywności. Współpracujemy bezpośrednio z rolnikami i producentami żywności, aby pozyskać produkty, które w przeciwnym razie mogłyby zostać zmarnowane, i dostarczyć je do Ciebie z rabatem do 70%* od cen sklepowych.
 • Czy żywność, którą sprzedajecie jest zepsuta? Cena jest niższa dlaczego?
  Żywność, którą oferujemy, jest bardzo zbliżona jakościowo do tej dostępnej w sklepach. Jednakże, zanim trafia ona na półki sklepowe, jej cena często wzrasta przechodząc przez różnych pośredników od rolników do sklepu. Nie jest zepsuta, nie jest zgnita ani nie nadaje się do wyrzucenia - Jest świeża i po prostu jest od rolnika dla Ciebie. Jednakże, jest tańsza, ponieważ rolnik wyprodukował jej za dużo, nie miał gdzie jej sprzedać, albo posiada nieidealny kształt, wielkość lub kolor, co wpływa na niższą cenę.
 • Jak dokładnie działa ta usługa?
  Przejdź na stronę "Zamów". Lista produktów dostępnych w paczce tygodnia znajduje się na stronie "Zamów". Produkty spożywcze są wybierane spośród najbardziej popularnych. Jeśli chcesz zmienić produkty, masz alergie lub czegoś nie potrzebujesz, wybierz paczkę Standardową/Premium i kliknij "Zaczynajmy!". Następnie przekierujemy Cię do płatności, gdzie w polu "Uwagi" możesz wpisać dokładne preferencje. Możesz również wybrać paczkę VIP, wtedy tworzymy specjalne paczki dostosowane do Twoich potrzeb i dostarczamy je w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapłać i czekaj - paczka zostanie dostarczona raz w tygodniu pod Twoje drzwi.
 • Czym różnią się paczki? Gdzie znajdę zawartość paczki?
  Lista produktów w paczce tygodnia jest dostępna na stronie "Zamów". Paczka Standardowa - zakup jednej paczki tygodnia z najpopularniejszymi produktami spożywczymi, dostarczona prosto od rolnika z rabatem do około 70%* pod Twoje drzwi. Paczka Premium - paczka tygodnia powiększona o produkty premium. Paczka Subskrypcja - paczka tygodnia powiększona o produkty premium, dostarczana co tydzień z prezentem w środku gratis. Dokładną listę wszystkich naszych produktów znajdziesz na stronie "Nasze Jedzenie".
 • Mogę wymienić produkt?
  Tak, oczywiście, podczas składania zamówienia wystarczy, że w sekcji "Uwagi" wpiszemy, co dokładnie chcemy wymienić lub odpuścić.
 • Gdzie dostarczacie produkty?
  Aktualnie dostarczamy produkty spożywcze tylko w województwie łódzkim, PL.
 • W jakich godzinach dostarczacie paczki?
  Paczki dostarczane są między godziną 2:00, a 6:00 pod Twoje drzwi w czwartek. Prosimy nie rzucać i nie odwracać paczek.
 • Czy mogę zrezygnować z zamówienia/subskrypcji?
  Oczywiście, możesz napisać do nas e-mail z prośbą o anulowanie.
 • Kiedy i dlaczego zmieniają się ceny produktów?
  Rynek produktów spożywczych jest bardzo dynamiczny, a ceny zmieniają się często. Dlatego na naszej stronie "Zamów" regularnie aktualizujemy i dostarczamy aktualne produkty, ceny i co zawiera paczka tygodnia. Paczki są tygodniowe, ponieważ co tydzień dostarczamy nowe produkty. Jeśli złożysz zamówienie na paczkę i ceny ulegną zmianie na stronie, cena Twojej paczki pozostanie niezmieniona, a my nie zmienimy ilości produktów w Twoim zamówieniu.
 • Po co mam tutaj kupić? Mam sklep obok
  Otrzymujesz produkty prosto od rolnika. Oszczędzasz do 70%* na zakupach spożywczych. Zapewniamy Ci dużo więcej produktów za tę samą kwotę niż w każdym sklepie obok. Dostarczamy Ci to za darmo pod wybrany adres. Często dodajemy gratisowe produkty.
bottom of page